Nákupní košík obsahuje:
položek: 0 0,00 Kč
Aktuality

19.7.2021

SADBOVÝ ČESNEK

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že objednávky sadbového česneku lze zadávat také prostřednictvím e-shopu.

Přímý link k objednání sadby česneku je možný na úvodní stránce, kliknutím na obrázek kategorie sortimentu SADBA. Veškeré objednávky budou zaregistrovány a jejich postupné vyřizování předpokládáme na přelomu měsíce srpna a září.

Těšíme se na Vaši přízeň.

25.6.2021

OMEZENÍ PROVOZU - PODNIKOVÁ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že v termínu od  26.6.2021 do 11.7.2021 bude z technických důvodů uzavřena podniková prodejna, expedice a nebude probíhat vyřizování objednávek, včetně objednávek zadaných prostřednictvím e-shopu. Objednávky došlé v tomto období budou vyřizovány následně  od 12.7.2021.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!

17.2.2021

COVID -19

PROVOZ PODNIKOVÉ PRODEJNY

Vážení zákazníci,

z důvodu minimalizace doby strávené v naší prodejně oznamujeme, že do odvolání zastavujeme prodej Volně váženého osiva a Profi balení na počkání!

Osiva v těchto kategoriích můžete objednat k osobnímu odběru nebo k odeslání zásilkovou službou prostřednictvím objednávky v našem e-shopu. O termínu možného odběru Vás budeme následně informovat. Stejným způsobem můžete objednávat také Hobby balení.

Podniková prodejna zůstává zatím otevřena jako výdejové místo se zpřísněnými preventivními opatřeními  s možností úhrady přednostně formou bezhotovostního platebního styku.

V zájmu omezení šíření koronaviru děkujeme za pochopení.

27.1.2021

2021 - Mezinárodní rok zeleniny

OSN vyhlásila právě letošní rok Mezinárodním rokem zeleniny a my jsme rádi, že svým sortimentem můžeme přispět k rozšíření jejího pěstování a konzumace přímo u Vás.

Důležitost pestré stravy, bohaté na vlákninu a vitamíny, nabývá v dnešní době ještě více na významu. Navíc práce na zahradě a sklizeň čerstvé a chutné zeleniny přináší radost a v dnešní složité době i zdravý pohyb na čerstvém vzduchu.

Právě nyní je nejvyšší čas na objednání osiva a výsev prvních zelenin.

Jsme tu pro Vás! 

 

13.1.2021

COVID-19

PROVOZ E-SHOPU A PODNIKOVÉ PRODEJNY

Vážení zákazníci,

v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací Vás informujeme, že vyřizování došlých objednávek zvládáme bez omezení.

Podniková prodejna zůstává otevřena se zpřísněnými preventivními opatřeními, jako je omezení počtu osob v prodejně ve stejnou dobu a možnost úhrady přednostně formou bezhotovostního platebního styku.

V zájmu omezení šíření koronaviru prosíme, pokud možno o využití doručení zboží prostřednictvím zásilkových služeb a omezení osobních návštěv výhradně na nezbytně nutné případy.

Pro rychlejší vyřízení Vašeho nákupu můžete využít také on-line objednávky na našem e-shopu s uvedením osobního odběru, kdy Vám zboží předem připravíme k následnému vyzvednutí po našem avizu v následujících dnech bez čekání. 

Děkujeme za pochopení a přejeme mnoho pěstitelských radostí v nové sezóně.

17.12.2020

OMEZENÍ PROVOZU BĚHEM SVÁTKŮ 

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že v období svátků a závěru roku od 18.12.2020 do 3.1.2021 bude pozastaveno vyřizování objednávek. Nejzazší termín k zaslání a vyřízení objednávky je tak 17.12.2020! Objednávky došlé po tomto termínu budou vyřizovány od 4.1.2021.

Děkujeme za pochopení.

10.9.2020

POLNÍ DEN SVIJANSKÝ ÚJEZD

Vážení zákaznící a obchodní přátelé,

přes letošní celkově komplikovanou sezónu jsme pro Vás připravovali prezentační záhony odrůd z našeho sortimentu k podzimním Polním přehlídkám ve Svijanském Újezdě a díky obětavé práci a odpovědnému přístupu všech zaměstnanců se nám podařilo vše dopěstovat až do požadovaného termínu.

Bohužel vzhledem k aktuálně zhoršující se situaci v souvislosti s onemocněním COVID-19 jsme se v zájmu ochrany zdraví všech případných návštěvníků i našich zaměstnanců rozhodli veřejnou prohlídku porostů neuskutečnit.

V případě potřeby konzultace v souvislosti s naším sortimentem nebo novinkami nás prosím kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nebo poradíme s pěstováním.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví !

9.9.2020

SADBOVÝ ČESNEK

Vážení zákazníci,

vzhledem k vyprodání odrůdy ozimého česneku UNIKAT Vám doporučujeme naši novinku taktéž fialového ozimého paličáku TOPAZ (DM-1), který doposud vykazuje vysokou toleranci vůči virovým chorobám cibulovin, zejména OYDV (virus žluté zakrslosti cibule) a LYSV (virus žluté proužkovitosti póru). Odrůda TOPAZ se v letošních pěstebních testech prováděných v různých oblastech České republiky osvědčila svou plasticitou, vysokým výnosem i množitelským koeficientem. Pro objednání klikněte na úvodní straně našeho webu na kartu sortimentu SADBA.

Těšíme se na Vaši přízeň.

 

26.6.2020

OMEZENÍ PROVOZU - PODNIKOVÁ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že v termínu od  26.6.2020 do 5.7.2020 bude z technických důvodů pozastaveno vyřizování objednávek, včetně objednávek zadaných prostřednictvím e-shopu. Objednávky došlé v tomto období budou vyřizovány následně od 13.7.2020.

Děkujeme za pochopení.

25.6.2020

SADBOVÝ ČESNEK

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že sadbový česnek je již možné objednávat také prostřednictvím e-shopu. Přímý link k objednání sadby česneku je možný hned na úvodní stránce, kliknutím na obrázek kategorie sortimentu SADBA.

Přijaté objednávky česnekové sadby začneme odesílat přibližně na přelomu měsíce srpna a září.

Těšíme se na Vaši přízeň.

MORAVOSEED CZ a.s. Mušlov 1701/4 692 01 Mikulov Česká republika
Copyright © 2016 – 2021 MORAVOSEED CZ a.s.
EVROPSKÁ UNIE, Evropský fond pro regionální rozvoj, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.