Nákupní košík obsahuje:
položek: 0 0,00 Kč
Aktuality

16.2.2022

JSME NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU

Vážení zákazníci,

nově nás můžete sledovat, komentovat a hodnotit také prostřednictvím sociálních sití pod @MoravoSeedOriginal

Jsme tu pro Vás!

20.12.2021

OMEZENÍ PROVOZU BĚHEM SVÁTKŮ 

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že v období svátků a závěru roku od 21.1.2021 do 2.1.2022 bude vyřizování objednávek pozastaveno. Nejzazší termín k zaslání a vyřízení objednávky je tak 20.12.2021! Objednávky došlé po tomto termínu budou vyřizovány od 3.1.2021.

Děkujeme za pochopení.

8.12.2021

COVID-19 - aktuální opatření

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s pandemií onemocnění COVID-19 v zájmu vašeho zdraví i zdraví našich zaměstnanců uzavíráme podnikovou prodejnu v našem sídle v Mikulově pro přímý prodej zboží. Z důvodu udržení maximální plynulosti provozu a bezproblémového zajištění dodávek zboží zákazníkům v probíhající sezóně je do odvolání prodej možný pouze prostřednictvím našeho e-shopu nebo zasláním vyplněného nabídkového listu ve formě ceníků dostupných na našem webu v záložce "Ceníky ke stažení".

Osobní odběr je možný po předchozím avízu z naší strany, za dodržení všech aktuálních ochranných opatření.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám příjemný advent.

 

15.9.2021

SADBOVÝ ČESNEK

Vážení zákazníci,

velmi  si Vážíme Vaší důvěry při výběru českého sadbového česneku z naší produkce. Bohužel z důvodu vyprodání kompletního množství z letošní sklizně Vám s lítostí oznamujeme, že k 15.9.2021 ukončujeme příjem dalších objednávek sadbového česneku.

Stávající objednávky česneku došlé do tohoto termínu se budeme snažit co nejrychleji vykrývat.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

23.8. 2021

SADBOVÝ ČESNEK

Vážení zákazníci,

vzhledem k letošnímu chladnějšímu a vlhčímu průběhu počasí, a tím prodloužené sklizni a nasledného čištění česneku Vás informujeme, že stávající objednávky česneku začneme hromadně vyřizovat přibližne s měsíčním posunem, tedy od konce měsíce září.

Děkujeme za pochopení.

19.7.2021

SADBOVÝ ČESNEK

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že objednávky sadbového česneku lze zadávat také prostřednictvím e-shopu.

Přímý link k objednání sadby česneku je možný na úvodní stránce, kliknutím na obrázek kategorie sortimentu SADBA. Veškeré objednávky budou zaregistrovány a jejich postupné vyřizování předpokládáme na přelomu měsíce srpna a září.

Těšíme se na Vaši přízeň.

25.6.2021

OMEZENÍ PROVOZU - PODNIKOVÁ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že v termínu od  26.6.2021 do 11.7.2021 bude z technických důvodů uzavřena podniková prodejna, expedice a nebude probíhat vyřizování objednávek, včetně objednávek zadaných prostřednictvím e-shopu. Objednávky došlé v tomto období budou vyřizovány následně  od 12.7.2021.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!

17.2.2021

COVID -19

PROVOZ PODNIKOVÉ PRODEJNY

Vážení zákazníci,

z důvodu minimalizace doby strávené v naší prodejně oznamujeme, že do odvolání zastavujeme prodej Volně váženého osiva a Profi balení na počkání!

Osiva v těchto kategoriích můžete objednat k osobnímu odběru nebo k odeslání zásilkovou službou prostřednictvím objednávky v našem e-shopu. O termínu možného odběru Vás budeme následně informovat. Stejným způsobem můžete objednávat také Hobby balení.

Podniková prodejna zůstává zatím otevřena jako výdejové místo se zpřísněnými preventivními opatřeními  s možností úhrady přednostně formou bezhotovostního platebního styku.

V zájmu omezení šíření koronaviru děkujeme za pochopení.

27.1.2021

2021 - Mezinárodní rok zeleniny

OSN vyhlásila právě letošní rok Mezinárodním rokem zeleniny a my jsme rádi, že svým sortimentem můžeme přispět k rozšíření jejího pěstování a konzumace přímo u Vás.

Důležitost pestré stravy, bohaté na vlákninu a vitamíny, nabývá v dnešní době ještě více na významu. Navíc práce na zahradě a sklizeň čerstvé a chutné zeleniny přináší radost a v dnešní složité době i zdravý pohyb na čerstvém vzduchu.

Právě nyní je nejvyšší čas na objednání osiva a výsev prvních zelenin.

Jsme tu pro Vás! 

 

MORAVOSEED CZ a.s. Mušlov 1701/4 692 01 Mikulov Česká republika
Copyright © 2016 – 2022 MORAVOSEED CZ a.s.
EVROPSKÁ UNIE, Evropský fond pro regionální rozvoj, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost